Zmaji premagali graške panterje

HDD Olimpija - EC Moser Medical Graz 99ers 4:1.

Ljubljanski zmaji so nocoj v domači Hali Tivoli visoko, s 4:1, premagali Gradec, ki zaseda prvo mesto v kvalifikacijski skupini.
Prva tretjina je minila z nekaj priložnostmi na obeh straneh, vendar brez zadetkov.
V drugi tretjini so nato povedli gostje, ko je v 35. minuti Jeffa Frazeeja premagal Peter Robin Weihagner. Zmaji so na zadetek hitro odgovorili. V 41. minuti je po podaji Sache Guimonda in Raphaela Bussieresa zadel Aljaž Uduč. Že dobro minuto kasneje je Sebastiana Dahma ugnal tudi Mark Čepon. Podala sta Aljaž Chvatal in Aleš Mušič. V 44. minuti je nato gostujoči vratar mogel še enkrat po plošček v svojo mrežo. Po podaji Tima Ograjenška in Kristjana Čepona je še enkrat zadel Aljaž Uduč. Zadetek za končni rezultat 4:1 je v 58. minuti po podaji Sache Guimonda dosegel Žiga Pešut.

HDD Olimpija Ljubljana -  EC Moser Medical Graz 99ers 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)